Warsztaty umiejętności wychowawczych 2017/2018 _siódma edycja

logo sdriw8 grudnia 2017 r. zakończyliśmy siódmą edycję warsztatów prowadzonych w poradni według programu "Szkoła dla rodziców i wychowawców"
Zajęcia odbywały się przez kolejnych dziesięć tygodni, w każdy piątek w godzinach 1700 - 2000 ,   a czasami i znacznie dłużej.
Warsztaty tradycyjnie prowadziły : psycholog Beata Wójcicka i psycholog Iwona Tyczyńska
Dziękujemy rodzicom za wytrwały udział, aktywne uczestnictwo i życzymy radości i satysfakcji na trudnej drodze wychowania dzieci.

   

Warsztaty dla Rodziców w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Tłuszczu pozwoliły mi lepiej dostrzec problemy dziecka i spojrzeć na nie jego oczami. Nauczyłem się rozmawiać o uczuciach. Staram się być konsekwentny, pilnować ustalonych zasad, nie oceniać zbyt pochopnie. Potrafię rozmawiać z dzieckiem o jego słabościach potrzebach oraz marzeniach.

Z poważaniem
Sylwester Oleksiak

Warsztaty były dla mnie inspiracją do częstszych rozmów z mężem na temat charakterów naszych dzieci, sposobu ich postrzegania, metod wychowawczych. Utwierdziły mnie
w przekonaniu, że spokój i zrozumienie wobec dziecka są najważniejsze. W wielu zadaniach pozwoliły wczuć się w rolę dziecka, co bardzo pozytywnie zmienia sposób patrzenia na ich zachowania, które nie zawsze nam się podobają. Pokazały jak osiągnąć dobrą relację z dzieckiem. Rozmowy na tak trudne tematy jak: stawianie granic, motywowanie do obowiązków domowych, zachęcanie dziecka do samodzielności, eliminowanie kar oraz konkretnie wskazane metody jak to osiągnąć, pozwoliły skutecznie wprowadzić je w moim domu.
Bardzo dziękuję za wspólny czas.

Do zobaczenia
Katarzyna Malinowska

Aktualności

Słowa dają moc

artykuly

zdjecia-1

Joomla templates by Joomlashine