Wsparcie psychologiczne czasie pandemii

W sytuacji zagrożenia zarażeniem koronawirusem COVID-19, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tłuszczu organizuje w formie konsultacji wsparcie psychologiczne dla chorych i ich rodzin, a także dla osób przeżywających kryzys psychiczny.

Psycholodzy będą do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-14:00 pod tel/fax: 29 757 38 97 tel. kom. 503 457 805, e-mail: ppptluszcz@op.pl lub ppptluszcz@ppptluszcz.pl.

Pod w/w numerami telefonu dyżuruje psycholog, psychoterapeuta.
Można uzyskać krótką poradę, zgłosić chęć zapisania się do psychologa i uzyskać informacje na temat dostępnych form pomocy psychologicznej (np.:porada, konsultacja, interwencja kryzysowa, psychoterapia krótkoterminowa, terapia rodzinna).

Dyżurujący psycholog pomoże rozpoznać, czy zgłaszany problem wymaga konsultacji w Poradni i jeżeli będzie taka możliwość, to zaproponuje termin konsultacji w Poradni.

W przypadku, gdy nie będzie możliwe umówienie się do psychologa w Poradni w Tłuszczu konsultant może też udzielić informacji na temat innych miejsc, gdzie można uzyskać pomoc lub zaproponuje kontakt E-mail z wykorzystaniem służbowego konta pocztowego.

Z w/w telefonów korzysta również sekretariat (mamy do dyspozycji tylko 2 nr telefonów, więc czasami trzeba uzbroić się w cierpliwość).

Ponadto proponuję śledzenie naszego profilu na Facebook pod adresem https://www.facebook.com/ppptluszcz w celu uzyskania kolejnych informacji.

Strona www poradni jest aktualnie w trakcie przebudowy.
Za wszelkie utrudnienia bardzo Państwa przepraszamy.

Przypominam też o konieczności przestrzegania zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, jakie znajdą Państwo pod adresem: www.gis.gov.pl

Życzę wszystkim zdrowia
Lidia Wielądek
Dyrektor
Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tłuszczu